header

Pagina overzicht

 

Een overzicht van het complete Programma voor de tweede helft van 2019 kunt u inzien of downloaden door op de link te klikken.

 

ALLE BIJEENKOMSTEN TOT EIND JUNI GAAN NIET DOOR!

Eind mei ontvangt u bericht over de stand van zaken van dat moment en de consequenties voor de activiteiten in september.

Namens het bestuur,

Ananda de Heer

 

Programma VANAF 6 SEPTEMBER VOLGT

  

 

   11 en 25 september: 2 avonden over mystiek, Carine Philipse; Carine heeft toegezegd deze twee avonden te willen verzorgen met hetzelfde onderwerp, zodat er kleine groepen gevormd kunnen worden.  

   9 oktober (eventueel de middag én avond): Rob van der Niet over ‘Het belang van spiritualiteit voor gezondheid’.

   6 november: Amir Smits over de Vijf Soefi Activiteiten: Innerlijke School; Universele Eredienst; Broeder en Zusterschap; Spirituele Genezing; Symboliek  

   5 februari 2021: "De laatste levensfase" - SabirJaap.  

 

 

zondag 6 september

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker: Ananda de Heer

vrijwillige bijdrage

 

maandag 7 september

studie en meditatiebijeenkomst om 20.00 uur

aanmelden bij Angelique Bender : abm.bender@gmail.com

 

zondag 13 september

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker: Martin vd Graaff

vrijwillige bijdrage

 

zondag 20 september

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Wakil Hutter

Vrijwillige bijdrage

 

zondag 27 september

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Rabia Molendijk

12.30-14.00 uur meditatie

 

 

OKTOBER

 

zondag 4 oktober

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Sakya van Male

Vrijwillige bijdrage

 

maandag 5 oktober

studie en meditatiebijeenkomst 20 uur

aanmelden bij Angelique Bender: abm.bender@gmail.com

 

zondag 11 oktober

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Rama Lieftink

Vrijwillige bijdrage

 

donde

 

zondag 18 oktober

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Ganesh vd Veer

Vrijwillige bijdrage

 

zondag 25 oktober

11 - 12 uur Informele Viering

Spreker MarYam Mildenberg

12.30 - 14 uur meditatie olv Ananda de Heer

 

 

NOVEMBER

 

zondag 1 november

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Purana Giezeman

Vrijwillige bijdrage

 

maandag 2 november

studie en meditatiebijeenkomst 20 - 21.30 uur

Aanmelden bij Angelique Bender abm.bender@gmail.com

 

zondag 8 november

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker MussaVir Smaling

Vrijwillige bijdrage

 

zondag 15 november

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Wali vd Putt

Vrijwillige bijdrage

 

zondag 22 november

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Karim Logtmeijer

Vrijwillige bijdrage

 

zondag 27 november

11-12 uur Universele Eredienst

12.30-14 uur meditatie 

 

DECEMBER

 

zondag 6 december

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Zubin vd Besselaar

Vrijwillige bijdrage

 

 

maandag 7 december

studie en meditatiebijeenkomst 20 uur - 21.20 uur

aanmelden bij Angelique Bender abm.bender@gmail.com

 

zondag 13 december

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Sabir Jaap Dekker

 

zondag 20 december

11 - 12 uur Universele Eredienst - Lichtceremonie

Spreker Ananda de Heer

vrijwillige bijdrage

 

 

zondag 27 december

11 - 12 uur Universele Eredienst

Spreker Gert vd Zande

vrijwillige bijdrage